środa, 16 maja 2012

RECENZJA - NEOVIDERM - Emulsja do skóry!

Witam.
Jak na dobry początek,powoli zaczęłam się odnajdywać na blogger.pl:)Mam nadzieję,że z dnia na dzień będzie mi coraz łatwiej i że będę miała w Was duże oparcie:)Liczę na,to z całego serca.
Tymczasem przygotowałam dla Was RECENZJĘ - NEOVIDERM -Emulsja do skóry! ,którą stosuję od dłuższego czasu gdyż dostałam alergii skórnej z nieznanych mi przyczyn.
Emulsję otrzymałam w ramach współpracy od Agencji Werner i Wspólnicy :
http://www.werner.pl/
NEOVIDERM - Emulsja do skóry 100 ml / ok.35 zł

Emulsja wskazana do stosowania w przypadku poparzeń słonecznych,lekkich oparzeń,podrażnień i stanów zapalnych skóry pociągających za sobą zaczerwienienia (radioterapia,peeling chemiczny,drobne otarcia).Dzięki swojemu działaniu nawilżającemu i ochronnemu emulsja NEOVIDERM koi i przynosi ulgę skórze,wspomagając fizjologiczne procesy prowadzące do jej normalizacji.Emulsja NEOVIDERM nie zawiera filtrów słonecznych.

WSKAZANIA:
-Poparzenia słoneczne
-Oparzenia I stopnia
-Ochrona przed i po naświetlaniu
SPOSÓB UŻYCIA:
Patrz załączona ulotka informacyjna.
OSTRZEŻENIA:
Nie stosować na otwarte rany i uszkodzoną skórę.Należy unikać kontaktu z oczami.W razie dostania się emulsji do oczu należy dokładnie przemyć je wodą.Przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.Przechowywać zamkniętą  z dala od źródeł ciepła.

Do użytku zewnętrznego.

RECENZJA:
Ja,używam emulsji zamiast balsamu,ponieważ mam obecnie lekką alergię skórną.Po dłuższym stosowaniu mogę z czystym sumieniem stwierdzić,że emulsja spełnia swoje zadanie.Już po kilku zastosowaniach,moja skóra była delikatniejsza a alergia znacznie złagodniała.Jedynym minusem jest specyficzny zapach.
Moja ocena,to 5/6.


2 komentarze:

  1. Słonko moje czy chcesz poprawić swój komentarz do konkursu u mnie na blogu? Bo "odpisałaś" na czyjś komentarz a nie dodałaś swojego nowego :)
    aha i brakuje ci jeszcze polubienia Visna Fashion.

    p.s. miło mi że podobają sie nagrody :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Chętnie bym go poprawiła,ale nie wyświetla mi się u Ciebie okno do dodawania komentarzy:-/

    OdpowiedzUsuń